Serdecznie zapraszamy do FSA School dzieci w wieku od 1,5 roku do 7 lat. Żłobek językowy, przedszkole brytyjskie oraz prywatna szkoła podstawowa oferują miejsca w kilkunastoosobowych grupach na kilku etapach edukacyjnych.

Uprzejmie prosimy o pobranie formularza rekrutacyjnego, wypełnienie go oraz przesłanie go na adres biuro@fsa.edu.pl. Następnie nasz Zespół skontaktuje się z Państwem celem umówienia spotkania.

Wniosek o przyjęcie do FSA – kliknij aby pobrać

Czas adaptacji jest kluczowy dla całej edukacji dzieci, dlatego jego przebieg jest uważnie planowany i starannie dopasowywany do indywidualnych potrzeb dzieci i ich opiekunów. Podczas tego procesu nauczyciel wraz z psychologiem oferują pełne wsparcie rodzicom i ich dzieciom, tak aby ułatwić im zadomowienie się, integrację z rówieśnikami, czerpanie radości z zabawy oraz zbudowanie zaufania do nauczycieli. Od samego początku dzieci objęte są życzliwą i troskliwą opieką, a rodzice zaproszeni, aby towarzyszyć im w tej wielkiej przygodzie, stopniowo wycofując swoją obecność i wydłużając czas pobytu dziecka w naszej placówce.

FSA School obecnie zaprasza dzieci na rok szkolny 2021/2022 do grup przedszkolnych Nursery i Reception oraz group szkolnych Year 1 i Year 2 zgodnie z przyjętymi powszechnie standardami wiekowymi (vide tabela poniżej).

W związku ze zbieraniem danych osobowych Klientów First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia UE 2016/679 (zwane RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez First Step Academy sp z oo. moich danych osobowych (imię, nazwisko, telefon, adres email) w celu umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną. Powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie i świadomie. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu mailowo na adres biuro@fsa.edu.pl lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.

Address

ul. Metalowcow 27