• angielski
Językowy żłobek i przedszkole FSA, ul. Metalowców 27, Wrocław

First Step Academy to zespół placówek językowych, na które składa się żłobek, przedszkole oraz szkoła podstawowa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer +48 531 680 680 oraz mailowego biuro@fsa.edu.pl gdzie, uzyskacie Państwo wyczerpującą odpowiedź na pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi na naszej stronie. W trakcie rozmowy zachęcimy Państwa do odwiedzenia nas z Państwa Maluszkiem, by i on mógł się wypowiedzieć na temat tego jak się u nas czuje.

Wniosek o przyjęcie do FSA – kliknij aby pobrać

Uprzejmie prosimy o pobranie formularza rekrutacyjnego aby rozpocząć proces rekrutacyjny a następnie przesłanie go na biuro@fsa.edu.pl.

Standardy wiekowe

Żłobek – dzieci w wieku od 18 miesięcy do 36 miesięcy

Przedszkole wraz z rocznym przygotowaniem szkolnym– dzieci od 2,5 roku do 6 lat

Szkoła podstawowa – dzieci od 7 roku życia.

 

W związku ze zbieraniem danych osobowych Klientów First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia UE 2016/679 (zwane RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez First Step Academy sp z oo. moich danych osobowych (imię, nazwisko, telefon, adres email) w celu umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną. Powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie i świadomie. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu mailowo na adres biuro@fsa.edu.pl lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.

Address

First Step Academy
ul. Metalowcow 27
54-156 Wroclaw

Kontakt

email: biuro@fsa.edu.pl

tel. +48 531 680 680

Newsletter