Serdecznie zapraszamy do FSA SCHOOL dzieci w wieku od 2,5 roku do 7 lat. W FSA SCHOOL oferujemy miejsca w kilkunastoosobowych grupach na kilku etapach edukacyjnych.

Uprzejmie prosimy o pobranie formularza rekrutacyjnego oraz przesłanie go na adres biuro@fsa.edu.pl. Następnie nasz Zespół skontaktuje się z Państwem celem umówienia spotkania.

Wniosek o przyjęcie do FSA – kliknij aby pobrać

Czas adaptacji jest kluczowy dla całej edukacji dzieci, dlatego jego przebieg jest uważnie planowany i starannie dopasowywany do indywidualnych potrzeb dzieci i ich opiekunów. Podczas tego procesu nauczyciel wraz z psychologiem oferują pełne wsparcie rodzicom i ich dzieciom, tak aby ułatwić im zadomowienie się, integrację z rówieśnikami, czerpanie radości z zabawy oraz zbudowanie zaufania do nauczycieli. Od samego początku dzieci objęte są życzliwą i troskliwą opieką, a rodzice zaproszeni, aby towarzyszyć im w tej wielkiej przygodzie, stopniowo wycofując swoją obecność i wydłużając czas pobytu dziecka w naszej placówce.

FSA SCHOOL obecnie zaprasza dzieci na rok szkolny 2020/2021 do grup przedszkolnych Nursery i Reception oraz group szkolnych Year 1, Year 2 i Year 3 zgodnie z przyjętymi powszechnie standardami wiekowymi (vide tabela poniżej).

FSA SCHOOL
Birth year Age British Curriculum Polish Curriculum
2018 2,5

Early Years Foundation Stage Nursery Przedszkole
2017 3 (by December 31)

Nursery Przedszkole
2016 4 (by December 31) Reception Przedszkole
2015 5 (by December 31) Key Stage 1 Year 1 Przedszkole
2014 6 (by December 31) Year 2 Zerówka
2013 7 (by December 31) Key Stage 2 Year 3 Klasa 1

W związku ze zbieraniem danych osobowych Klientów First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia UE 2016/679 (zwane RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez First Step Academy sp z oo. moich danych osobowych (imię, nazwisko, telefon, adres email) w celu umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną. Powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie i świadomie. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu mailowo na adres biuro@fsa.edu.pl lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.

Address

ul. Metalowcow 27