Przedszkole i żłobek FSA, ul. Metalowców 27, Wrocław

Wszystkich którzy już nam zaufali jak i tych którzy chcą nas poznać, zapraszamy do zakątka żłobka i przedszkola Neuronek w sali wielofunkcyjnej w Hali Stulecia w trakcie targów.

Zaplanowane warsztaty, rozmowy i zabawy:

10.00 – 12.00 FIZJOTERAPIA, rozmowa z Rodzicami, rehabilitacja  – Michał Bałdyga to fizjoterapeuta z pasją czyli rozwój przez naukę, terapię i zabawę! Ambitny, pełen zaangażowania oraz indywidualnego podejścia do każdego – nawet najbardziej wymagającego dziecka. Otwarty na oczekiwania i współpracę z rodzicami. Przede wszystkim chcący nieść pomoc i radość potrzebującym. Skuteczny bo  kreatywny, z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Z niekończącymi się pokładami cierpliwości i empatii.

12.00-14.00 EANGLISH LESSON FOR CHILDRENKamil Szustka to native speaker z USA z niebywałą radością życia, energią i cierpliwością. Już jako student wybierał pomoc i rozwijanie niepełnosprawnej młodzieży w zamian za zwolnienia z przedmiotów które go nie interesowały. Zaangażowany trener personalny.

14.00-16.00 PEDAGOG SPECJALNY, WYCHOWAWCA, zajęcia w oparciu o metodykę Marii Montessori połączoną z Integracją Sensoryczną – Milena Zbrzeźniak to przyszła pani doktor, pedagog specjalny, pedagog wspomagający rozwój dziecka. Jej pasją jest ciągłe zdobywanie, pogłębianie a w wolnej chwili poszerzanie wiedzy ;-). Chce przeczytać wszystkie książki. Ciepła, serdeczna i empatyczna.

16.00-18.00 ZABAWY DLA DZIECI, figle, harce i podskoki.

Zapraszamy serdecznie!