ZADZWOŃ DO NAS +48 531 680 680 biuro@fsa.edu.pl | rekrutacja: admissions@fsa.edu.pl

Dlaczego my?

Wybór żłobka i przedszkola to dla Rodziców konieczność podjęcia jednej z najważniejszych decyzji w ich życiu. To, w jakim środowisku Dziecko spędzi swoje pierwsze lata życia, ma kluczowe znaczenie dla Jego rozwoju i dalszej edukacji. Najlepszy żłobek czy przedszkole międzynarodowe to takie, które wzbudza zaufanie, a do tego może zaoferować Dzieciom znacznie więcej, niż inne placówki, dzięki czemu Rodzice mają pewność, że ich Pociecha rozwija się prawidłowo, jest szczęśliwa i ma zapewnione najlepsze warunki nie tylko do edukacji, ale również do zabawy. Dodatkowo podchodzimy indywidualnie do każdego Podopiecznego i zapewniamy szereg zajęć dodatkowych, pozwalających im rozwijać swoje umiejętności, wrodzone predyspozycje oraz kształtować odpowiednie nawyki.

Wrocław – Fabryczna

Prywatne przedszkole