Żłobek i przedszkole międzynarodowe

Przedszkole językowe FSA zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną posługującą się językiem angielskim, która jest świadoma potrzeb Małego Odkrywcy i posiada umiejętności w zakresie nie tylko edukacji, ale również wychowania. Ten zespół tworzą zarówno opiekunowie oraz wychowawcy, jak i nauczyciele języka angielskiego, native speakerzy, pedagodzy, psychologowie, fizjoterapeuci i logopedzi. Jako żłobek i przedszkole przyjazne Dzieciom troszczymy się o każdego malucha, dbamy o dobre samopoczucie małego człowieka i stwarzamy mu najlepsze warunki pozwalające na przygotowanie go do dalszej edukacji. Dzięki temu Dzieci z chęcią spędzają czas na zabawach, stymulujących ich prawidłowy rozwój – właśnie to zapewnia nasze przedszkole językowe. Wrocław daje wiele możliwości edukacyjnych, które zaprocentują w przyszłości.

Dlaczego my?

Wybór żłobka i przedszkola to dla Rodziców konieczność podjęcia jednej z najważniejszych decyzji w ich życiu. To, w jakim środowisku Dziecko spędzi swoje pierwsze lata życia, ma kluczowe znaczenie dla Jego rozwoju i dalszej edukacji. Najlepszy żłobek czy przedszkole międzynarodowe to takie, które wzbudza zaufanie, a do tego może zaoferować Dzieciom znacznie więcej, niż inne placówki, dzięki czemu Rodzice mają pewność, że ich Pociecha rozwija się prawidłowo, jest szczęśliwa i ma zapewnione najlepsze warunki nie tylko do edukacji, ale również do zabawy. Dodatkowo podchodzimy indywidualnie do każdego Podopiecznego i zapewniamy szereg zajęć dodatkowych, pozwalających im rozwijać swoje umiejętności, wrodzone predyspozycje oraz kształtować odpowiednie nawyki. Wielu rodziców zadaje nam często pytania: Ile osób znajduje się w grupie w naszym prywatnym przedszkolu? Ile dzieci jest w klasie? Jak liczne są grupy przedszkolne i ile ich jest? Nasze klasy są optymalne, liczą po kilkanaście dzieci w grupie, a w trakcie zajęć jest często dwóch opiekunów. Każda klasa ma swoją dedykowaną salę, do której dzieci szybko się przywiązują.