Co wyróżnia naszą niepubliczną placówkę?

FSA to nie tylko możliwość rozwijania umiejętności języka obcego, ale przede wszystkim tworzenie wewnętrznego poczucia bezpieczeństwa w swobodnym komunikowaniu się w języku angielskim. To także spotkania z ciekawymi świata, interesującymi nauczycielami, którzy oprócz dzielenia się swoją wiedzą, służą pomocą i wsparciem w każdym momencie trwania zajęć oraz w czasie pomiędzy nimi. A także rozmowy z pedagogami, wychodzącymi z założenia, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego warto poświęcić mu odpowiednią ilość czasu, dbając o jego odrębność i niepowtarzalną osobowość.

Język angielski jest głównym językiem, ale nie jedynym, a to oznacza, że komunikacja w trakcie zajęć oraz poza nimi odbywa się zarówno w języku angielskim, jak i polskim. Tym samym dzieci opanowują oba języki.

Poznaj zalety naszego przedszkola i żłobka

Nowoczesne, klimatyzowane sale w przedszkolu FSA

• Posługiwanie się językiem angielskim jako pierwszym językiem.
  • Polska i angielska podstawa programowa (English, Science, Maths).
  • Komunikacja bez przemocy.
  • Autorskie projekty edukacyjne.
  • 1 x nauczyciel oraz 1 x nauczyciel wspomagający na grupę (do 5 lat).
  • Zdrowa i pyszna własna kuchnia.
  • Indywidualne konsultacje oraz zajęcia grupowe z logopedą, psychologiem i fizjoterapeutą.
  • Adaptacja przy wsparciu psychologa.
  • Warsztaty edukacyjne dla rodziców.
  • Nowoczesne i przestronne sale bez nadmiaru bodźców.
  • Wielofunkcyjna sala gimnastyczna.
  • Codzienne wyjścia na własny plac zabaw i na boisko.
  • Leśna szkoła.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku 7.00 – 17.00.
  • Elektroniczna karta dostępu do budynku.
  • Własny parking.

Tym, co wyróżnia FSA jest także indywidualne podejście do każdego dziecka oraz możliwość obujęzycznego kształcenia już od najmłodszych lat. Dlatego zapewniamy dostęp nie tylko do przedszkola, ale również żłobka. Oprócz tego rodzice z łatwością znajdą ciekawe zajęcia dodatkowe dla dzieci, które skutecznie łączą zabawę z nauką, a to znowu stymuluje ich prawidłowy rozwój. Dzięki poszczególnym zajęciom maluchy staną się ciekawe świata, nauczyciele i opiekunowie pobudzają ich kreatywność oraz twórcze myślenie. Proponujemy także kluby z języka hiszpańskiego, co jest tak chętnie wybierane przez rodziny z mieszanych środowisk kulturowych. Do dyspozycji są także indywidualne zajęcia z logopedą, fizjoterapeutą lub psychologiem.

W FSA wspieramy również prawidłowy przebieg procesu adaptacji, aby każda chwila spędzona w placówce była dla dziecka powodem do radości i zabawy. Tym samym każdy rodzic ma pewność, że wybrał dla malucha środowisko wspierające prawidłowy rozwój, a przede wszystkim skutecznie zachęcający do poznawania języka polskiego i angielskiego. Z pewnością zapewni mu to jeszcze lepszy start w przyszłość.

Zalety naszych placówek

• Posługiwanie się językiem angielskim jako pierwszym językiem
  • Polska i angielska podstawa programowa (English, Science, Maths)
  • Komunikacja bez przemocy