Międzynarodowa Szkoła podstawowa FSA to nie tylko możliwość rozwijania umiejętności języka obcego, ale przede wszystkim tworzenie wewnętrznego poczucia bezpieczeństwa w swobodnym komunikowaniu się w języku angielskim. To także spotkania z ciekawymi świata, interesującymi nauczycielami, którzy oprócz dzielenia się swoją wiedzą, służą pomocą i wsparciem w każdym momencie trwania lekcji oraz w czasie pomiędzy nimi. A także rozmowy z pedagogami, wychodzącymi z założenia, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego warto poświęcić mu odpowiednią ilość czasu, dbając o jego odrębność i niepowtarzalną osobowość.

Język angielski jest językiem wiodącym, a to oznacza, że komunikacja w trakcie zajęć oraz poza nimi (przerwy szkolne, zajęcia dodatkowe) odbywa się w dużej mierze w języku angielskim.

• Posługiwanie się językiem angielskim jako pierwszym językiem
  • Polska i angielska podstawa programowa
  • Komunikacja bez przemocy
  • Autorskie projekty edukacyjne