ZADZWOŃ DO NAS +48 531 680 680 biuro@fsa.edu.pl | rekrutacja: admissions@fsa.edu.pl

Rekrutacja do prywatnego żłobka anglojęzycznego oraz prywatnego przedszkola anglojęzycznego we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy do FSA dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat. Anglojęzyczne przedszkole oraz anglojęzyczny żłobek oferują miejsca w kilkunastoosobowych grupach na kilku etapach edukacyjnych.

W związku z rozwojem naszej prywatnej dwujęzycznej szkoły pragniemy poinformować Państwa o zmianie w procesie rekrutacji na rok szkolny 2022/2023. Prywatna szkoła podstawowa zostaje przeniesiona do Autorskiej Szkoły Podstawowej Saltando https://szkolasaltando.pl/ – naszej drugiej placówki, która wyznaje te same wartości co FSA i pozostaje spójna z naszymi założeniami edukacyjnymi. Saltando zaprasza do rekrutacji uczniów klas od 1 do 3 na drugi semestr roku szkolnego 2021/2022 oraz uczniów klas 1 do 5 na rok szkolny 2022/2023.

Procedura rekrutacyjna

FSA School to placówka otwarta na wszystkie dzieci, w której rekrutacja odbywa się w sposób ciągły, przez cały rok.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi edukacji Państwa dziecka, a następnie do:

kontaktu telefonicznego +48 531 680 680

mailowego  admissions@fsa.edu.pl

lub do wysłania wniosku Wniosek o przyjęcie do FSA – kliknij aby pobrać

Zespół ds. rekrutacji z przyjemnością odpowie na pytania oraz wesprze Was w podjęciu tak ważnej dla każdego rodzica decyzji.

Niezwykle istotne jest abyście znaleźli Państwo czas na odwiedzenie naszej placówki wraz ze swoimi pociechami. Pozwoli to na poczucie u nas panującej atmosfery oraz doświadczenie realizowanych aktywności.

Dołączając do nas w trakcie roku szkolnego możecie liczyć na opracowanie indywidualnego planu wyrównania ewentualnych różnic programowych.

Czas adaptacji jest kluczowy dla całej edukacji dzieci, dlatego jego przebieg jest uważnie planowany i starannie dopasowywany do indywidualnych potrzeb dzieci i ich opiekunów. Zapraszamy do zakładki ADAPTACJA  by zapoznać się ze szczegółami.

W związku ze zbieraniem danych osobowych Klientów First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia UE 2016/679 (zwane RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez First Step Academy sp z oo. moich danych osobowych (imię, nazwisko, telefon, adres email) w celu umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną. Powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie i świadomie. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu mailowo na adres biuro@fsa.edu.pl lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.