Rekrutacja do żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej prywatnej we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy do FSA dzieci w wieku od 1,5 roku do 14 lat. Żłobek językowy, przedszkole brytyjskie oraz prywatna szkoła podstawowa oferują miejsca w kilkunastoosobowych grupach na kilku etapach edukacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację wyłącznie do klas „0” i „1” na rok szkolny 2021/2022.

Procedura rekrutacyjna

FSA to szkoła otwarta na wszystkich uczniów, w której rekrutacja odbywa się w sposób ciągły, przez cały rok.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi edukacji Państwa dziecka, następnie do:

kontaktu telefonicznego +48 531 680 680 oraz + 48 531 860 860

mailowego  admissions@fsa.edu.pl

lub do wysłania wniosku Wniosek o przyjęcie do FSA – kliknij aby pobrać

Zespół ds. rekrutacji z przyjemnością odpowie na pytania oraz wesprze Was w podjęciu tak ważnej dla każdego rodzica decyzji.

Niezwykle istotne jest abyście znaleźli Państwo czas na odwiedzenie naszej placówki wraz ze swoimi pociechami. Pozwoli to na poczucie u nas panującej atmosfery oraz doświadczenie aktywności realizowanych w trakcie roku szkolnego.

Nie wymagamy by Państwa dziecko posiadało znajomość języka angielskiego. W sierpniu zaprosimy wszystkich naszych uczniów do uczestnictwa w Summer Camp, gdzie stworzymy przestrzeń do rozpoczęcia pierwszych przyjaźni i odbycia intensywnego kursu języka angielskiego.

Dołączając do nas w trakcie roku szkolnego możecie liczyć na opracowanie indywidualnego planu wyrównania ewentualnych różnic programowych.

Czas adaptacji jest kluczowy dla całej edukacji dzieci, dlatego jego przebieg jest uważnie planowany i starannie dopasowywany do indywidualnych potrzeb dzieci i ich opiekunów. Zapraszamy do zakładki ADAPTACJA  by zapoznać się ze szczegółami.

W związku ze zbieraniem danych osobowych Klientów First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia UE 2016/679 (zwane RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez First Step Academy sp z oo. moich danych osobowych (imię, nazwisko, telefon, adres email) w celu umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną. Powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie i świadomie. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu mailowo na adres biuro@fsa.edu.pl lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.