ZADZWOŃ DO NAS  +48 531 680 680 | LUB NAPISZ  biuro@fsa.edu.pl |

Językowy żłobek i przedszkole FSA, ul. Metalowców 27, Wrocław

Rekrutacja do prywatnej placówki FSA

Serdecznie zapraszamy do FSA dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat. Anglojęzyczne przedszkole oraz anglojęzyczny żłobek oferują miejsca w kilkunastoosobowych grupach na kilku etapach edukacyjnych. Wybierz dla swojego dziecka lepszą przyszłość i już teraz zdecyduj się zapisać go do naszej placówki. Sprawdź, jak wygląda rekrutacja do przedszkola we Wrocławiu lub też do naszego żłobka.

W związku z rozwojem naszej prywatnej dwujęzycznej szkoły pragniemy poinformować Państwa o zmianie w procesie rekrutacji.

Prywatna szkoła podstawowa zostaje przeniesiona do Autorskiej Szkoły Podstawowej Saltando (szkolasaltando.pl) – naszej drugiej placówki, która wyznaje te same wartości co FSA i pozostaje spójna z naszymi założeniami edukacyjnymi.

Rekrutacja do żłobka

Chcesz zapisać swoje dziecko do prywatnego żłobka? Wybierz naszą ofertę. Mamy dla jeszcze wolne miejsca. Już teraz zapraszamy rodziców z dziećmi do odwiedzenia naszej placówki, aby przekonać się na własne oczy, jak prezentuje się nasz żłobek. Chętnie oprowadzimy i opowiemy Państwu, co przygotowaliśmy dla Waszego dziecka, gdy zapiszecie je do nas. Nie czekaj, aż zabraknie miejsc – przejdź przez procedury związane z rekrutacją w naszej placówce.

Rekrutacja do przedszkola

Z przyjemnością powitamy u nas również nieco starsze dzieci, do 6. roku życia, dlatego serdecznie polecamy, aby wybrać nasze prywatne przedszkole we Wrocławiu. Rekrutacja odbywa się w sposób całkowicie bezstresowy, a do tego możesz zapisać swoje dziecko w dowolnej chwili w ciągu roku. Szczęśliwe dzieciństwo nie musi odbywać się tylko w domu – sprawdź naszą metodę na łączenie nauki z pełną śmiechu zabawą.

Procedura rekrutacyjna

FSA School to placówka otwarta na wszystkie dzieci, w której rekrutacja odbywa się w sposób ciągły, przez cały rok.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi edukacji Państwa dziecka, a następnie do:

kontaktu telefonicznego +48 531 680 680

lub mailowego  biuro@fsa.edu.pl

 

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy również wygodny formularz rejestracyjny.

Zespół ds. rekrutacji z przyjemnością odpowie na pytania oraz wesprze Was w podjęciu tak ważnej dla każdego rodzica decyzji.

Niezwykle istotne jest abyście znaleźli Państwo czas na odwiedzenie naszej placówki wraz ze swoimi pociechami. Pozwoli to na poczucie u nas panującej atmosfery oraz doświadczenie realizowanych aktywności.

Dołączając do nas w trakcie roku szkolnego możecie liczyć na opracowanie indywidualnego planu wyrównania ewentualnych różnic programowych.

Czas adaptacji jest kluczowy dla całej edukacji dzieci, dlatego jego przebieg jest uważnie planowany i starannie dopasowywany do indywidualnych potrzeb dzieci i ich opiekunów. Zapraszamy do zakładki ADAPTACJA by zapoznać się ze szczegółami.

 

W związku ze zbieraniem danych osobowych Klientów First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia UE 2016/679 (zwane RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez First Step Academy sp z oo. moich danych osobowych (imię, nazwisko, telefon, adres email) w celu umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną. Powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie i świadomie. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie First Step Academy sp z oo z siedzibą we Wrocławiu mailowo na adres biuro@fsa.edu.pl lub pisemnie na adres podany w zakładce kontakt.

Formularz rejestracyjny

  Adres e-mail rodzica

  Rekrutacja na rok szkolny

  Rekrutacja do


   

  Nazwisko dziecka

  Imię dziecka

  Data urodzenia dziecka*

  Adres zamieszkania (pole nieobowiązkowe)


   

  Nazwa i adres placówki do której dziecko uczęszcza aktualnie (proszę zostawić puste jeśli nie dotyczy)

  Czy dziecko ma rodzeństwo w placówce?


   

  Imię i nazwisko rodzica

  Numer telefonu rodzica

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji dziecka oraz realizacji zadań oświatowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883)*