ZADZWOŃ DO NAS  +48 531 680 680 | LUB NAPISZ  biuro@fsa.edu.pl |

Językowy żłobek i przedszkole FSA, ul. Metalowców 27, Wrocław

Prywatny żłobek Cennik

Witamy serdecznie!

Dzieci to nasze najcenniejsze skarby i to my, jako rodzice, mamy nie tylko przywilej, ale i obowiązek zapewnić im najlepsze warunki do rozwoju i nauki. W prywatnym żłobku FSA we Wrocławiu pragniemy zaoferować Państwa maluchom opiekę i edukację na najwyższym poziomie. Jest to miejsce, w którym każde dziecko poczuje się wyjątkowe i bezpieczne, a jego indywidualne potrzeby zostaną zrozumiane i zaspokojone.

W zrozumieniu, jak ważna jest wczesna edukacja, stworzyliśmy żłobek, w którym maluchy rozwijają się w przyjaznym, stymulującym kreatywność środowisku. Zajęcia z psychologiem, logopedą i fizjoterapeutą umożliwiają wszechstronny rozwój i dbają o to, aby każde dziecko miało możliwość wykorzystania swojego pełnego potencjału. Anglojęzyczne otoczenie oraz wysoko wykwalifikowany personel pozwalają na zdobywanie umiejętności językowych od najmłodszych lat.

Poniżej przedstawiamy Państwu cennik naszych usług. Inwestując w edukację w naszym żłobku, dają Państwo swoim dzieciom fundamenty do budowania ich przyszłości, co z pewnością przyniesie im korzyści w dorosłym życiu.

Prywatny żłobek Wrocław – ceny, opłaty 2023/2024

Opłata rejestrowa

  • 1100 PLN – płatna jednorazowo, obowiązująca do czasu ukończenia żłobka FSA.

Czesne miesięczne

  • 2020 PLN – czesne miesięczne obowiązujące przez 12 miesięcy w roku. Czesne obejmuje najlepszą opiekę, zajęcia rozwojowe z opiekunami oraz zajęcia grupowe z psychologiem, logopedą i fizjoterapeutą od 7.00 do 17.00.
  • Czesne nie obejmuje zajęć dodatkowych organizowanych przez dostawców zewnętrznych.
  • Zawarcie umowy w trakcie miesiąca – czesne zostanie naliczone proporcjonalnie za pozostałe dni robocze do końca danego miesiąca.

Wyżywienie

  • 21 PLN za jeden dzień pobytu dziecka i obejmuje pięć posiłków dziennie. W przypadku nieobecności dziecka, żłobek nie nalicza stawki żywieniowej. Warunkiem nie naliczenia stawki żywieniowej jest zarejestrowanie poprzez platformę elektroniczną nieobecności dziecka najpóźniej do godziny 8:00 rano w dniu nieobecności.
  • Diety specjalne wyceniane są indywidualnie po konsultacji z dietetykiem.

Rozumiemy, że decyzja o wyborze żłobka to poważny krok dla każdego rodzica. Dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu oraz odwiedzenia naszego żłobka, aby osobiście przekonać się o wysokiej jakości naszych usług. Z radością odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Przekonajcie się, że prywatny żłobek FSA to najlepszy start w życie dla Państwa dziecka!

Pamiętajcie – odpowiednia inwestycja w edukację dziecka dzisiaj, to inwestycja w jego przyszłość, a przez to – inwestycja bezcenna.