ZADZWOŃ DO NAS  +48 531 680 680 | LUB NAPISZ  biuro@fsa.edu.pl |

Językowy żłobek i przedszkole FSA, ul. Metalowców 27, Wrocław

Prywatne przedszkole Cennik

Szanowni Państwo!

Niepubliczne przedszkole FSA we Wrocławiu to miejsce, w którym każde dziecko znajduje przestrzeń do swobodnego rozwoju, odkrywania świata i nabywania nowych umiejętności. W naszym przedszkolu, pod czujnym okiem doświadczonych pedagogów, dzieci mają możliwość rozwijania swojej kreatywności, zdobywania wiedzy oraz nawiązywania pierwszych przyjaźni w atmosferze szacunku i wzajemnej akceptacji.

Oferujemy program edukacyjny, który łączy w sobie elementy polskiej i brytyjskiej podstawy programowej, pozwalając naszym wychowankom na wszechstronny rozwój i zdobywanie kompetencji potrzebnych w dalszej edukacji. Dbamy o to, by każde dziecko poczuło się u nas bezpieczne, szczęśliwe i doceniane.

Prywatne przedszkole Wrocław – ceny, opłaty 2023/2024

Opłata rejestrowa

  • 1100 PLN – płatna jednorazowo, obowiązująca do czasu ukończenia przedszkola FSA. Płatna tylko przez dzieci rozpoczynające swą przygodę z przedszkolem FSA.
  • Dzieci przechodzące z anglojęzycznego żłobka FSA są zwolnione z opłaty.

Czesne miesięczne

  • 2020 PLN – od 2,5 roku do 6 lat, czesne obowiązujące przez 12 miesięcy w roku. Czesne obejmuje zajęcia edukacyjne z podstawy programowej polskiej i brytyjskiej oraz opiekę w godzinach 7.00 – 17.00.
  • Cena zawiera również koła zainteresowań organizowane przez Nauczycieli oraz zajęcia grupowe z psychologiem, logopedą i fizjoterapeutą.
  • Czesne nie obejmuje zajęć dodatkowych organizowanych przez dostawców zewnętrznych.
  • Zawarcie umowy w trakcie miesiąca – czesne zostanie naliczone proporcjonalnie za pozostałe dni robocze do końca danego miesiąca.

Wyżywienie

  • 23 PLN – za jeden dzień pobytu dziecka i obejmuje pięć posiłków dziennie. W przypadku nieobecności dziecka, przedszkole nie nalicza stawki żywieniowej. Warunkiem nie naliczenia stawki żywieniowej jest zarejestrowanie poprzez platformę elektroniczną nieobecności dziecka najpóźniej do godziny 8:00 rano w dniu nieobecności.
  • Diety specjalne wyceniane są indywidualnie po konsultacji z dietetykiem.

Materiały edukacyjne

  • W celu usprawnienia organizacji nauki we wrześniu, przedszkole odpowiedzialne jest za zakup książek do realizacji polskiej i brytyjskiej podstawy programowej oraz pomocy naukowych. Opłata należna jest we wrześniu danego roku szkolnego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszego przedszkola, aby osobiście przekonać się o standardzie naszych usług. Wierzymy, że wysoka jakość edukacji w połączeniu z miłą atmosferą i profesjonalizmem kadry pedagogicznej, sprawią, że Państwa dziecko będzie chętnie uczęszczać do naszego przedszkola i z radością będzie poznawać świat.

Pamiętajcie, decyzja o wyborze odpowiedniego przedszkola to inwestycja w przyszłość Waszego dziecka, a edukacja w młodym wieku ma kluczowe znaczenie dla jego dalszego rozwoju. Wybierając nasze przedszkole, dajecie swoim pociechom najlepszy start w życie edukacyjne i osobiste.

Zapraszamy do kontaktu i rekrutacji. Czekamy, aby wspólnie z Państwem kształtować przyszłość najmłodszych!