Cambridge Assessment International Education

Z ogromną dumą i radością informujemy, iż rozpoczęliśmy proces akredytacji w  Cambridge Assessment International Education. Pragniemy być częścią największej na świecie społeczności międzynarodowych szkół. Wybraliśmy Cambridge jako instytucję akredytacyjną, ponieważ kładzie ona nacisk na pogłębioną znajomość treści programowych, jednocześnie rozwijając kluczowe kompetencje uczniów na miarę potrzeb XXI wieku, takie jak umiejętność krytycznego myślenia, efektywna komunikacja, zdolność współdziałania oraz kreatywność.

Współpraca FSA z Cambridge przygotuje naszych uczniów to życia rozwijając ich ciekawość świata i niegasnącą pasję poznawania.

Ekscytująca podróż edukacyjna z Cambridge oferuje: międzynarodowe curriculum, oryginalne podejście do nauczania i uczenia się, system oceniania z Cambridge International, międzynarodowe uznanie oraz globalną wspólnotę uczniów, nauczycieli i szkół.

Ścieżka rozwoju z Cambridge składa się z czterech etapów. FSA zapewnia curriculum w oparciu o dwa pierwsze etapy: Cambridge Primary i Cambridge Lower Secondary.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym programem:  https://www.cambridgeinternational.org/programmes-and-qualifications/cambridge-primary/