• angielski
Językowy żłobek i przedszkole FSA, ul. Metalowców 27, Wrocław

Dogoterapia – zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego psiego terapeutę wraz z jej nieodłącznym towarzyszem psem rasy Coli. W ich towarzystwie nasze przedszkolaki rozwijają swoje poczucie sprawczości, zdolności motoryczne, umiejętność dostrzegania zależności przyczynowo-skutkowych i ćwiczą się w bezpiecznym podejściu do czworonogów, rozumieniu ich potrzeb i reakcji. Mamy przy tym mnóstwo zabawy i radości z bycia razem i podejmowaniu nowych wyzwań!

Taniec – dzieci rozwijają w wesołej zabawie przy muzyce poczucie rytmu, wrażliwość słuchową, umiejętność naśladowania oraz zdolność wyrażania siebie w ruchu. Starsze poznają różne style taneczne, płynność ich ruchów i zdolność imitacji oraz improwizacji tanecznych wyraźnie wzrasta. Radość płynąca z aktywności fizycznej w tej formie – bezcenna, niezależnie od wieku!

Fizyka – podczas zajęć dzieci mają niezwykłą możliwość poznania praw fizyki w praktyce. Będąc świadkami dziejących się na ich oczach eksperymentów zaczynają rozumieć rządzące cudami natury procesy. Ich ciekawość świata wzrasta a zdolność do rozumienia otaczającej ich rzeczywistości pozwala im bardziej świadomie uczestniczyć w wyzwaniach dnia codziennego!

Roboklocki – fascynujące warsztaty podczas których dzieci konstruują i samodzielnie wprawiają w ruch niesamowite konstrukcje z klocków. Ich wyobraźnia przestrzenna, logiczne myślenie, zmysł konstruktorski i poczucie sukcesu płynące z własnych dokonań wzlatują wzwyż wraz z tworzonymi przez nich smokami i ptakami.

Nauka pływania – raz w tygodniu dzieci wyjeżdżają na pobliski basen aby pod okiem instruktora uczyć się bezpiecznego kontaktu z wodą i podstawowych technik pływackich.

Język hiszpański – raz w tygodniu dzieci mogą poszerzać swoje zdolności lingwistyczne w atmosferze zabawy i w towarzystwie muzyki poznając język, kulturę i temperament Hiszpanii.

Address

First Step Academy
ul. Metalowcow 27
54-156 Wroclaw

Kontakt

email: biuro@fsa.edu.pl

tel. +48 531 680 680

Newsletter